WORKI ESD VCI

WORKI ESD VCI

WORKI ESD VCI

chroni metal przed rdzą i korozją na dwa sposoby — służy jako fizyczna bariera przed wilgocią, kurzem lub zanieczyszczeniami oraz jako inhibitor korozji eliminujący rdzę. Folia VCI może być wytwarzana w wielu formach, w tym w rolkach, arkuszach lub torebkach. Jest to łatwa w użyciu, czysta i sucha opcja pakowania części metalowych i metalowych.
parametry
  • nanotechnologia VCI wtopiona w folię LDPE
  • szybka i łatwa metoda
  • dostępne różne grubości folii
  • forma arkuszy, worków, worów strunowych, rolek
  • do 3 lat ochrony

zastosowanie folii VCI

Zarówno metale żelazne, jak i nieżelazne, w tym stal, żelazo, miedź, mosiądz, cynk, ocynkowane /galwanizowane (ocynkowana stal i żelazo). Kadm i aluminium, nikiel i jego stopy powinny być oceniane w czasie zwykłej metody obchodzenia się z nimi/obsługiwania.

jak wykorzystać folię ANTYKOROZYJNĄ

Aby użyć worka VCI, należy umieścić żelazne lub nieżelazne części w folii VCI i szczelnie zamknąć — nie ma brudnego smaru ani oleju do nałożenia. Po zamknięciu metalowych części, VCI aktywują się, tworząc warstwę ochronną na powierzchni metalowych części, która wypiera wilgoć i odpycha rdzę.

Z folii vci produkujemy

worek vci

rękaw vci

arkusz vci

WORKI ANTYKOROZYJNE

Z folii VCI produkujemy wiele rodzajów materiałów do pakowania w zależności od potrzeb klientów.Zdecydowanie najpopularniejszym rozwiązaniem są

worki antykorozyjne

. Posiadają one postać zwykłych płaskich worków, toreb VCI z zakładkami. Mogą też być specjalnie produkowane kaptury foliowe służące do przykrycia całej palety od góry.
Produkujemy worki VCI na zamówienie klienta dlatego nasze worki są zawszę idealnie dopasowane i spełniają swoją funkcję.
Masz pytanie? Chętnie pomożemy