WORKI ANTYKOROZYJNE

WORKI ANTYKOROZYJNE

WORKI ANTYKOROZYJNE

to najwygodniejszy sposób zabezpieczenia części metalowych przed korozją. Takie opakowanie antykorozyjne jest praktyczne, niezawodne i praktycznie do każdego typu metalu.
Z folii VCI produkujemy worki antykorozyjne płaskie, z zakładkami, rękawy i półrękawy. Produkujemy również duże worki do przykrycia całej palety.

parametry
  • nanotechnologia VCI wtopiona w folię LDPE
  • szybka i łatwa metoda
  • dostępne różne grubości folii
  • forma arkuszy, worków, worów strunowych, rolek
  • do 3 lat ochrony

Z folii vci produkujemy

worek vci

rękaw vci

arkusz vci

WORKI ANTYKOROZYJNE

Z folii VCI produkujemy wiele rodzajów materiałów do pakowania w zależności od potrzeb klientów.Zdecydowanie najpopularniejszym rozwiązaniem są

worki antykorozyjne

. Posiadają one postać zwykłych płaskich worków, toreb VCI z zakładkami. Mogą też być specjalnie produkowane kaptury foliowe służące do przykrycia całej palety od góry.
Produkujemy worki VCI na zamówienie klienta dlatego nasze worki są zawszę idealnie dopasowane i spełniają swoją funkcję.

zastosowanie folii VCI

Zarówno metale żelazne, jak i nieżelazne, w tym stal, żelazo, miedź, mosiądz, cynk, ocynkowane /galwanizowane (ocynkowana stal i żelazo). Kadm i aluminium, nikiel i jego stopy powinny być oceniane w czasie zwykłej metody obchodzenia się z nimi/obsługiwania.

Masz pytanie? Chętnie pomożemy