PAPIER I FOLIA VCI OTRZYMUJĄ OGÓLNOŚWIATOWĄ APROBATĘ VOLKSWAGENA

Zespół Armor Protective Packaging® otrzymał od Volkswagena ostateczną zgodę na papier antykorozyjny ARMOR VCI i folię antykorozyjną ARMOR VCI. Ta przyznana aprobata dotyczy wszystkich zakładów Volkswagena na całym świecie, a także wszystkich wewnętrznych i zewnętrznych poddostawców Volkswagena.

„Uzyskanie tych aprobat nie było łatwym zadaniem, protokół testów Volkswagena jest bardzo rygorystyczny” – powiedział Robin McConnell, prezes Armor Protective Packaging. Oficjalny Certyfikat Volkswagena wyraźnie stwierdza: „Zgodnie z procedurą VW dotyczącą badania składu chemicznego i skuteczności opakowań VCI w zakresie ochrony stali przed korozją, Armor Protective Packaging otrzymuje niniejszym dopuszczenie zgodnie z kryterium określonym w procedurze dopuszczania Volkswagena”.

Volkswagen dołącza do obszernej listy czołowych firm przemysłowych obsługiwanych i dostarczanych przez ARMOR. Firmy takie jak Borg Warner, Caterpillar, Cummins, Ford, General Motors, John Deere, Nissan i 3M liczą na firmę ARMOR w zakresie doskonałej obsługi i pełnej linii opakowań VCI i produktów do usuwania rdzy.